Hakkımızda

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin Murat Paşa, Antalya’da bulunan temsilcisi Gözde Teknik Ltd. Şti. sektörde 19 yıldır çalışmalarını sürdüren A. Ali Zorlu tarafından 1994 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Gözde Teknik Ltd. Şti. Klima tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima, ısıtma ihtiyacı olanlar için Kombi ve radyatör; villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarından; orta ölçekli bina, iş yeri ve oteller için VRV sistemleri ve Hava Perdelerine kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır. Ortamdaki havayı temizlemek hava kalitesini arttıran cihazlarla da havalandırma çözümlerini tüketiciyle buluşturmaktadır.

Gözde Teknik Klima’da;

- Daikin split klimalar

- Airfel split klimalar

- Airfel kombiler

- Airfel panel radyatörler

- Daikin multi klima sistemleri

- Daikin Altherma ısı pompaları

- Değişken Soğutucu Akışkan Debili (VRV) sistemler

- Frico hava perdeleri

- Daikin Hava Temizleyici ürünlerini bulabilirsiniz.

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla Gözde Teknik klima, çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır.

Gözde Teknik Ltd.Şti., bünyesindeki 5 tekniker 8 teknisyen oluşan deneyimli ekibiyle; montaj, sistem işletmeye alma, periodik bakım, garanti dahilinde olan veya olmayan her türlü servis hizmetlerini sağlayan teknik kadrosuyla tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımız,

- ANTALIUM ALIŞ VERİŞ MERKEZ KUNDU / ANTALYA

- MAKİNE MÜHENDİLER ODASI ANTALYA

- OPET DOLUM TESİSLERİ ANTALYA

- OPET JET DOLUM TESİSİ İSTANBUL

- ELDAR OTEL GÖYNÜK / KEMER / ANTALYA

- YALIHAN OTEL /ALANYA / ANTALYA

- ALARA STAR OTEL / ALANYA / ANTALYA

- ALARA PARK OTEL / ALANYA /ANTALYA

- KADI KONAKLARI / ANTALYA

- GÜRDAL YAPI KONAKLARI / ANTALYA

- HSBC ANTALYA ve ilçe ŞUBELERİ

- BANK ASYA ve ilçe ŞUBELERİ

- STARBUCKS CAFE ANTALYA ve çevre ŞUBELERİ

- Vs…..

Web Tasarım IDS